Nieuwe datum vrijwilligersdag bekend

donderdag 10 mei 2018, 12:00

VV ZUNDERT IS TROTS OP HAAR VRIJWILLIGERS!

Voor het reilen en zeilen van onze vereniging zijn vele mensen actief. Onze club kan niet zonder al deze vrijwilligers! Vele handen maken licht werk. Het bestuur, ook bestaande uit vrijwilligers, vindt het geweldig, dat zoveel mensen zich inzetten voor onze rood-zwarte familie.

Al deze mensen, vrijwilligers, kaderleden en hoe ze ook worden genoemd verdienen het om jaarlijks een keer in het zonnetje te worden gezet. En daar horen natuurlijk ook hun partners bij. Zij staan er immers achter, dat hun partner zijn of haar vrije tijd besteed aan onze mooie vereniging! 

Doordat de KNVB noodgedwongen door de grillige winter de competitie met 1 weekend verlengd heeft, is ook de vrijwilligersdag verschoven. Dit omdat 2 juni nog te veel vrijwilligers actief zijn met de taken. De nieuwe datum is vrijdagavond 15 juni. Alle vrijwilligers zijn met partner welkom vanaf 18.30 uur. Reserveer deze avond alvast, uitnodigingen en wijze van opgeven volgen z.s.m. 

Uitnodiging vrijwilligers barbecue