De technische commissie regelt alle zaken die direct betrekking hebben op het voetballen voor wat betreft de senioren en junioren. Samenstellen elftallen, contact trainers, elftalopgaven, regelen scheidsrechters enz. De commissie kent een taakverdeling welke belangrijk is voor een goede communicatie en coördinatie met de leden en andere verenigingen.

Technische commissie

Eduard van Elsacker

Eduard van Elsacker

Lid Hoofdbestuur, coördinator technische commissie 076 8501639 / 06 30994644
eduardvanelsacker@hotmail.com

Sacha Gommers

Sacha Gommers

Coördinator Selectie, Lid Toernooicommissie 06-15067288
sachagommers@ziggo.nl

Sander van der Kloof

Sander van der Kloof

Coördinator Overige Senioren +31 61250 6914 / +32 34642998
sandervanderkloof@axerrio.com

Rene Koeken

Rene Koeken

Algemeen Lid en Ondersteunend Overige 06 53754344
directie@peitsman.nl

Bas Bastiaenen

Bas Bastiaenen

Trainer/coach 06-23493842 / 076 5976652
basbastiaenen@gmail.com

Ludwig v.d.Wouw

Ludwig v.d.Wouw

Voorzitter TC Jeugd 06 51829678
ludwig@vvzundert.nl

Eddy Arnouts

Eddy Arnouts

Coördinator JO13 (TCJ), 06 53591647 / 076 5970509
eddy@vvzundert.nl

Frank Pinxteren

Frank Pinxteren

Coördinator JO19/17 06-12099861
frank.pinxteren@gmail.com

Danny Englebert

Danny Englebert

Coördinator JO15 06 51368432 / 076 5971812
englebert@home.nl

Mascha Domen

Mascha Domen

Coördinator Meisjes 06-25012126
mascha@vvzundert.nl

Arjan van Opstal

Arjan van Opstal

Coördinator JO11/JO10 06-23276949
arjan-hellen@ziggo.nl

Bianca van de Wouw

Bianca van de Wouw

Coördinator JO8/JO9 06-20383083
bianca@vvzundert.nl