Voetbal Op Maat

maandag 9 april 2018, 9:00

Op een zonnig sportpark De Wildert werd op zaterdagmorgen 7 april afgetrapt met Voetbal Op Maat, voetbalactiviteiten voor kinderen uit het speciaal onderwijs. Jeugdvoorzitter Jacqueline Backx heette de kinderen en hun ouders in een korte toespraak van harte welkom en sprak de wens uit dat de kinderen aan het spelen met de bal heel veel plezier gaan beleven. Trainer en een van de initiatiefnemers Bas de Cocq van Delwijnen slaagde er direct in om de wens van de jeugdvoorzitter zichtbaar te maken. Op het hoofdveld had Bas samen met zijn vrouw Claudia, de andere initiatiefnemer, een aantal leuke balspelletjes uitgezet waar Juli√ętte, Sven, Kaya, Dion en Catootje met volle teugen van genoten. De aanwezigheid van Meneer Leeuw vergrootte de pret nog eens extra. Ook na de training was het voor de werkgroep, ouders en kinderen nagenieten van deze eerste voetbalactiviteit van Voetbal op Maat. Gesteund door deze geslaagde activiteit gaat de werkgroep vol enthousiasme plannen maken voor een volgende activiteit.Ken je (ouders van) kinderen, in de leeftijd van 6 tot 17 jaar die speciaal onderwijs genieten en in West-Brabant wonen, voor wie dit ook leuk kan zijn? Breng Voetbal Op Maat bij hen onder de aandacht en laat hen contact opnemen via email: voetbalopmaat@vvzundert.nl of bellen met Bas 06 36125457 zodat zij op de hoogte gehouden kunnen worden van de leuke voetbalactiviteiten die we in de nabije toekomst willen gaan organiseren voor deze kinderen.