ALGEMENE KENNISQUIZ

Iedere eerste donderdag van de maand vuurt quizmaster Kees Boot de meest uiteenlopende vragen op de kantine aan. In teams van 3-5 personen wordt er op het scherpste van de snede gestreden om de punten en de eer. En anders is het in ieder geval erg gezellig. Je kunt iedere maand instappen, eerdere deelname is niet nodig.

We starten ongeveer om 22.00 uur. Bij algehele afgelasting volgt informatie via de diverse kanalen. De consumpties zijn zoals iedere donderdag tegen clubavond tarief en er komt meestal wel iets lekkers voorbij. Dus blokkeer de eerste donderdag van de maand in je agenda voor de Quiz!

RONDE 1: Op donderdag 3 oktober is het Quiz seizoen weer van start gegaan. In een goed gevulde kantine gingen 12 teams aan de slag met de meest uiteenlopende vragen. Het dierenrijk, het Zunderts dialect en de actualiteit kwamen voorbij. Na vier vragenronden kon de balans worden opgemaakt. Hieronder de scores. Niet meegedaan deze keer, geen probleem, instappen kan iedere maand!

RONDE 2:Hierbij de tussenstand na de 2e ronde van de Algemene Kennis Quiz.  Met 11 teams en opnieuw een volle kantine was het weer een gezellige avond. We hebben een nieuwe koploper namelijk "Inkakken is Bijpakken" die het stokje overnemen van QV de SBHH. De verschillen zijn echter minimaal en het is dus erg spannend bovenin.

RONDE 3: Hierbij de tussenstand na de 3e ronde van de Algemene Kennis Quiz. Ondanks het feit dat er trainingen afgelast waren, was de opkomst prima. Opnieuw was het een gezellige avond met 11 teams. Deze keer werden er 10 vragen aangeleverd door Weleer, Lang Geleden (afkortingen van amateurverenigingen) en door Gemiddeld Twee (algemene voetbalvragen). In de tussenstand heeft QV SBHH de leiding overgenomen van Inkakken is Bijpakken

RONDE 4: Hierbij de tussenstand na de 4e ronde van de Algemene Kennis Quiz. De opkomst was weer prima. Opnieuw was het weer een gezellige avond met 12 teams. De Dames van Inkakken is bijpakken lieten het afweten, maar wisten toch nog een paar punten te behalen door de jonge mannen van de Zaterdag. Deze keer werden er 10 vragen aangeleverd door Productknallers (Scheidsrechters) en door Siegfried Kerstens (dierenvragen).

In de tussenstand blijft QV SBHH aan de leiding, maar de Zomer '96 en Weleer, lang geleden volgen op slechts enkele punten afstand

Volgende ronde is op donderdag 5 maart 2020 met vragen van Zomer '96 en de S van Esther.

LET OP: vergeet je niet tijdig op te geven voor de Grote VV Zundert Voetbalquiz op zaterdag 28 maart 2020

uitslag 3e quizronde, 28 november 2019

RANKINGTEAM 1e RONDEDAGTOTAAL
1QV de SBHH5454
2Gemiddeld twee5252
3Zomer '965151
4De S van Esther5050
QV de SBHH5050
6Buuk4343
Inkakken is bijpakken4242
8Siegfried Kerstens3939
9Productknaller3636
10Nipton Ice Thee2727
11Nieuw seizoen, nieuwe kansen2626
12Harde kern van Wernhout00


.

Ook zin om te quizzen?

Nieuwe teams van 3 tot 6 personen kunnen gewoon instappen!

Stand na de 4e ronde donderdag 06 februari 2020


RANKINGTEAM 1e RONDE2e RONDE3e RONDE4e RONDE5e RONDE6e RONDE7e RONDEKLASSEMENT
1QV de SBHH38265423141
2Zomer '9635275125138
3Weleer, lang geleden34255027136
4Gemiddeld Twee33195216124
5De S van Esther34225016122
6BUUK36274314120
7Inkakken is bijpakken3332428115
8Productknallers23263619104
9Siegfried Kerstens2024391588
10Nipton Ice Thee3018271287
Nieuw seizoen, nieuwe kansen2116262487
12Harde kern van Wernhout1900928