ALGEMENE KENNISQUIZ

Iedere eerste donderdag van de maand vuurt quizmaster Kees Boot de meest uiteenlopende vragen op de kantine aan. In teams van 3-5 personen wordt er op het scherpste van de snede gestreden om de punten en de eer. En anders is het in ieder geval erg gezellig. Je kunt iedere maand instappen, eerdere deelname is niet nodig.

We starten ongeveer om 22.00 uur. Bij algehele afgelasting volgt informatie via de diverse kanalen. De consumpties zijn zoals iedere donderdag tegen clubavond tarief en er komt meestal wel iets lekkers voorbij. Dus blokkeer de eerste donderdag van de maand in je agenda voor de Quiz!


uitslag 5e quizronde, 7 maart 2019 en tussenstand na 5 ronden

RANKINGTEAM 1e RONDE2e RONDE3e RONDE4e RONDEDAGTOTAALTUSSENSTAND
1Productknallers1277935197
2Zomer '96988934190
3QV de SBHH1067831176
Weleer697931176
5S van Esther1075729166
6Charles bolle kant696728162
7Gemiddeld 2876829150
8BUUK983626149
9Nipton ijsthee676827130
10Goeie Leste383721124
11Team Inkakke074
12Jelle, zijn wij niet goed genoeg15341344

VERSLAG FINALE 2017-2018: Corné Verschuuren prolongeert titel

Het quizseizoen zit er weer op. Hierbij de einduitslag van de Algemene Kennisquiz. De 7e en laatste ronde leverde maar liefst 4 winnaars op tw Produktknallers.nl, Vedette van Weleer, Zomer '96 en onze gasten van vanavond Groen Wit 3, 4 en 5 die allen 36 punten wisten te vergaren. De vragen gingen deze keer over Sportcommentatoren, Van Alles Wa, Cabaratiers en Suske en Wiske.

Omdat QV SBHH 3 punten minder behaalde dan de Zomer '96 moesten ze hun koppositie in deze laatste ronde afstaan en ging de eindoverwinning naar Zomer '96. 

In een zogenaamde Kahoot ronde moesten deze avond het slechts 4 tellende team van Zomer '96 gaan uitmaken wie zich uiteindelijk de slimste van de Roodzwarte familie mocht noemen.

Alle aanwezigen mochten uiteraard mee doen aan de VVZ Kahootquiz waar 25 vragen in een snel tempo voorbij kwamen en bleek Stef van Dongen de meeste vragen juist en snel te hebben beantwoord. Uiteindelijk bleek Corne Verschuren, evenals het vorige jaar de slimste te zijn. Corné bleef zijn teamgenoten Maarten van de Poll, Mark Neefs en Bas Bastiaenen (beltegoed was op) voor en prolongeerde zo zijn titel als Slimste van de Rood Zwarten Harten Algemene Kennisquiz.

Dank aan Rudolf Van Hassel Verf voor het beschikbaar stellen van de leuke prijzen.

Tot volgend Quiz seizoen,

Kees

.

Ook zin om te quizzen?

Nieuwe teams van 3 tot 5 personen kunnen gewoon instappen!

Uitslag 7e ronde donderdag 17 mei


RANKINGTEAM 1e RONDE2e RONDE3e RONDE4e RONDE5e RONDE6e RONDE7e RONDEKLASSEMENT
1Zomer '9640443755726836352
2QV de SBHH45484254676133350
3Produktknallers.nl38423945606536325
4FC KAKI46414232566924310
5Vedetten van Weleer32422850555336296
6El Porro Big Ballos38273140513024241
7BUUK33233033483528229
8Hoe Hoe Hoegaarden36332921292712187
9Melding van Big Booba3617313442017177
10QT de Wildert302631263423170
11GroenWit 3,4,53636
12MO191919