Jeugdcommissie

Ludwig van de Wouw

Ludwig van de Wouw

Lid Hoofdbestuur, Voorzitter Jeugdcommissie, Coördinator Jeugd 06 51829678
ludwig@vvzundert.nl

Matty Oppatja

Matty Oppatja

Algemeen lid en Vice Voorzitter Jeugdcommissie 06-83141917
matty@vvzundert.nl

Olga van Hassel

Olga van Hassel

(wedstrijd) Secretaris 06-50840083
jeugdsecretariaat@vvzundert.nl

Mascha Domen

Mascha Domen

Coördinator Meisjes 06-25012126
mascha@vvzundert.nl

Eddy Arnouts

Eddy Arnouts

Coördinator JO19/J017 06-53591647
eddy@vvzundert.nl

Arjan van Opstal

Arjan van Opstal

Coördinator JO15/JO13 06-23276949
arjan@vvzundert.nl

Arno van Gils

Arno van Gils

Coördinator J011/JO10 06-42032213
arno@vvzundert.nl

Bianca van de Wouw

Bianca van de Wouw

Coördinator JO9/JO8/JO7/Mini's 06-20383083
bianca@vvzundert.nl