Jeugdcommissie

Bianca van de Wouw

Bianca van de Wouw

Voorzitster Jeugdcommissie, Coördinator Jeugd 06-20383083
bianca@vvzundert.nl

Olga van Hassel

Olga van Hassel

(wedstrijd) Secretaris 06-50840083
jeugdsecretariaat@vvzundert.nl

Arjan van Opstal

Arjan van Opstal

Vice Voorzitter Jeugdcommissie Coördinator JO14/JO13 06-23276949
arjan@vvzundert.nl

Mascha Domen

Mascha Domen

Coördinator Meisjes (Z) 06-25012126
mascha@vvzundert.nl

Eddy Arnouts

Eddy Arnouts

Coördinator JO19/J018/JO16 06-53591647
eddy@vvzundert.nl

Arno van Gils

Arno van Gils

Coördinator J011/JO10 06-42032213
arno@vvzundert.nl

Bas de Cocq van Delwijnen

Bas de Cocq van Delwijnen

Coördinator Voetbal op maat 06-36125457
bas@vvzundert.nl

Anke Daamen

Anke Daamen

Coördinator JO9/JO8/JO7/Mini's 06-28958984
anke@vvzundert.nl

Barbara Raats

Barbara Raats

Algemeen lid 06-12783371
barbara.visser@hotmail.com