Bestuur senioren

Sacha Gommers

Sacha Gommers

Voorzitter 06-15067288
voorzitter@vvzundert.nl

Frank van Loon

Frank van Loon

Penningmeester, Leider Zaterdag 2 06-50472711
penningmeester@vvzundert.nl

Dick Havermans

Dick Havermans

Secretaris en ledenadministratie 076 850 03 77 / 06 45 00 69 31
dick@vvzundert.nl

Corné Verschuuren

Corné Verschuuren

Lid Hoofdbestuur, vice-voorzitter, coördinator Infocommissie 06-51231658 / 076-5977767
corne@vvzundert.nl

Eduard van Elsacker

Eduard van Elsacker

Lid Hoofdbestuur, Voorzitter Technische Commissie, Coördinator Scheidsrechterszaken en Coördinator Walking voetbal 076 8501639 / 06 30994644
eduard@vvzundert.nl ; walkingfootball@vvzundert.nl

Ludwig van de Wouw

Ludwig van de Wouw

Lid Hoofdbestuur, Voorzitter Jeugdcommissie, Coördinator Jeugd 06 51829678
ludwig@vvzundert.nl

Eslie Siemons

Eslie Siemons

Lid Hoofdbestuur, coördinator Kantinezaken en Activiteitencommissie
Eslie@vvzundert.nl

Fred Verheijen

Fred Verheijen

Lid Hoofdbestuur 06 29556371 / 076 5974549
fred@vvzundert.nl

vacature bestuurslid

geen foto

Lid hoofbestuur, coördinator Accommodatie Zaken