De activiteitencommissie is verantwoordelijk voor de organisatie van vele nevenactiviteiten voor zowel de jeugd als de senioren. Activiteiten zijn o.a. de jeugd-twee-daagse, boomke whist, Peter van Erk penaltybokaal, sinterklaasavond, avond(t)urentocht.

Activiteiten commissie

Marty van de Wouw

Marty van de Wouw

Kantine- en Activiteitencommissie, Leider Zundert Zaterdag 2 06-28443551 / 076-5972105
mvandewouw@home.nl

Ton van Pelt

Ton van Pelt

Penningmeester Activiteiten Commissie 076-5973814 / 06-20139722
ahm.van.pelt@kpnmail.nl

Bianca Deckers

Bianca Deckers

Lid Activiteitencommissie 06-10362330
deckers-b@hotmail.com

Rinus Deckers

Rinus Deckers

Trainer Lid Activiteitencommissie 06 25485098 / 076 5974998
rinusdeckers@hotmail.com

Niek Daamen

Niek Daamen

Coördinator Selectie namens Technische Commissie, Lid Sponsorcommissie, Lid Activiteitencommissie 06-30646661 / 06-30646661
selectie@vvzundert.nl ; niek_dn@hotmail.com

Raf Goethals

geen foto

Lid Activiteitencommissie jeugd 06-38902189
raf.goethals@ziggo.nl

Geertje de Bakker

Geertje de Bakker

Lid Activiteitencommissie jeugd 0610630726
fac.debakker@home.nl

Petra Jongenelen

Petra Jongenelen

Lid Activiteitencommissie jeugd 06-29132669
petrajongenelen@kpnmail.nl

Monique Beun

Monique Beun

Lid Activiteitencommissie jeugd 06-15023680
eduardvanelsacker@hotmail.com

Eslie Siemons

Eslie Siemons

Lid Hoofdbestuur, coördinator Kantinezaken en Activiteitencommissie
Eslie@vvzundert.nl

Amy Luijten

geen foto

Lid Activiteitencommissie senioren
Amyluijten1997@gmail.com

Thomas Kerstens

geen foto

Lid Activiteitencommissie senioren
Thomas.kerstens@hotmail.com

Sander van der Kloof

geen foto

Lid Activiteitencommissie senioren +31 61250 6914 / +32 34642998
sandervanderkloof@hotmail.com

Alex Roelands

Alex Roelands

Leider Lid Activiteitencommissie senioren
alex.roelands@hotmail.com

Isa Meeuwissen

geen foto

Lid Activiteitencommissie senioren
Isameeuwissen77@gmail.com

Joey Schijfs

geen foto

Lid Activiteitencommissie senioren
Joey_schijfs@hotmail.com

Sjoerd Vreugde

Sjoerd Vreugde

Lid Activiteitencommissie senioren
s.vreugde@hotmail.com