7x7 35+ spektakel

woensdag 16 november 2022, 18:00

Aanstaande vrijdag is Zundert 7x7 35+ gastheer voor de vrijdagavond competitie. Hoewel een deel van het team ook in een 45+ competitie mag uitkomen is gekozen voor een 35+ variant.

Het team is opgestart na de gezellige trainingen in voorbereiding op de wedstrijd tussen de Zundert Stars en de Oud Kampioenen tijdens het jubileum. Bij velen bleek het voetbalvirus nog steeds te kriebelen. De variant waarbij trainen mag, maar niet moet. En er tien vrijdag avonden verspreid over het seizoen gevoetbald wordt, sprak deze mannen aan. En zie daar v.v. Zundert 7x7 35+

Op vijf vrijdagen avonden voor en vijf na de winterstop spelen deze mannen een competitie. In de najaar reeks komt men uit tegen de leeftijdsgenoten van Groen Wit, Hoeven, Sprundel en VVR. Op een half veld in een toernooi vorm. Zundert doet dit niet onverdienstelijk.

Na drie toernooien staat Zundert 7 punten voor op de naaste belager VVR. Een oproep aan alle (oud) voetballers: “kom kijken, misschien is het iets voor jou!”. We starten om 19.30 uur