De bal was overal

vrijdag 1 mei 2020, 17:00

De bal was overal. De trouwe nul-voeter heeft 46 dagen van zich laten horen. Steeds was het weer een verrassing waar hij uithing. Vaak lekker in-en-om-het-huis met alledaagse dingen bezig, maar regelmatig ook met een gevoel van heimwee op het sportpark de Wildert om te kijken waar iedereen nu bleef. 

Sinds woensdag kan hij weer het veld op met z’n vrienden en vriendinnen in rood en zwart. Donderdag was dan ook het afscheid van deze rubriek. Vandaag een terugblik met alle foto’s en sommige niet geplaatste avonturen. 

Geef op Facebook aan welke foto jou het meeste aansprak. Die waar de bal uitkijkt vanaf de tribune, of toch verstopt in een koelkast, wellicht de foto op de wc of misschien de nog niet geplaatste foto onder de tapkraan in de kantine? 

Geef maar aan welke jij de leukste vond en waarom.

Hieronder de link naar het fotoalbum met alle foto's. Kijk ook op de website bij foto's voor allerlei andere leuke herinneringen.

De bal was overal