De Wildert Games

zondag 7 mei 2023, 11:00

The Wildert Games

De jeugd2daagse kreeg een nieuwe naam The Wildertgames. Een middag met 2 elementen bootcamp onder leiding van Laura van LEF en 3 spellen duo dribbelspel,  stormbaan met zeepbaan, sjoelen en poolen met een voetbal, en een snelheidsmeter hardste schot 84 km/pu. Na afloop kregen de kinderen frietjes met een snack. Suikerspin en of een appel. Het was een gezellige sportieve middag met heel veel hulp waarvoor grote dank vanuit de organisatie.

Na het eten werd er door alle kinderen, leiders en aanwezige ouders bijeengekomen op het terras. Hier sprak jeugdvoorzitter Bianca mooie woorden voor Nourdin en zijn familie en werd ter herdenking een minuut stilte ingelast. Na deze treurige maar mooie bijeenkomst togen de kinderen naar het B-veld voor de voorrondes van de Peter van Erk penaltybokaal. Hier nam elke jeugdspeler 10 penalties op even zo veel verschillende keepers, hiervan bleven 17 spelers over die doorgingen naar de finale ronde. Hierin werden 5 penalties genomen, waarbij de spelers met 4 of meer doelpunten door gingen naar de eindfinale. In deze eindfinale bleek Luuk van der Poel van de JO18-1 te sterk voor concurrenten Luca (JO19) en Sara (JO10-2). Onderaan de pagina met finalisten van de Peter van Erk penaltybokaal 2023.

Er bleven 7 teams slapen na de penalty bokaal. Die in de avond een fifa toernooi speelden in de kantine, en het jeugdhonk omgetoverd werd tot beautysallon. Ook werd er nog gevoetbald in de nacht en werd er natuurlijk amper geslapen. S ‘morgens was er een ontbijt waarna de wat slaperige spelers werden opgepept met een rondje bootcampen langst de beek.

1.           Mini’s                   Sill

2.           JO07                     Richie

3.           JO08                     Boaz

4.           JO09                     Tijn

5.           JO10-1                 Joah

6.           JO10-2                 Sara

7.           JO11                     Jamie

8.           JO13-1                 Medde

9.           JO13-2                 Deon

10.         MO13                  Sara

11.         JO14                     Ward

12.         MO15-1               Guusje

13.         MO15-2               Roxanne

14.         JO16                     Misu

15.         MO17                  Kyra

16.         JO18                     Luuk

17.         JO19                     Luca