E en F kamp 2024

donderdag 6 juni 2024, 22:32

E en F kamp 2024

Wat hebben we genoten, wat waren we actief, wat sliepen we weinig en wat hield het weer het afgelopen weekend goed rekening met alle deelnemende jeugdleden van VV Zundert door het vrijwel geheel droog te houden. De snoetjes van alle aanwezige kinderen zorgden het hele kamp een lach op ieders gezicht. Wat een mooie groep zo bij elkaar. In 5 teams werd op de Wildert een heus sportkamp afgewerkt. Het stond allemaal in het teken van Olympische Spelen met daarbij natuurlijk ook het aankomende EK voetbal. Team rood- Spanje, team zwart/wit-Duitsland, team geel-Zweden, team blauw-Frankrijk en team oranje-Nederland gingen met elkaar de felbegeerde strijd aan. De tenten waren vooraf goed in stijl versierd. Van Ikea tassen tot landenvlaggen, de groepsleiders hadden met de kinderen ontzettend hun best gedaan om er wat moois van te maken. Een atletiek baan hield de stand inzichtelijk voor alle jonge sporters. Zo ontstond er spanning die er tot het eind aan toe zeker was. De beker stond steeds in het zicht bij het scorebord  te wachten om gevierd te worden. Zoals ook bij de Olympische Spelen werd het kamp geopend met het ontsteken van het vuur. Wie kan dat beter doen dan onze jeugd mascotte Stanneke? Uiteindelijk ging team oranje-Nederland er met de winst van door en mochten zij voor de eer met de beker op de foto. Stilletjes in een hoekje werd het Olympisch vuur wat het gehele kamp gebrand heeft uit geblazen. De kids konden naar huis om te slapen, want slapen is op een kamp voor apen natuurlijk. Wakker blijven is wat er moet gebeuren en zo lang mogelijk al was dat niet voor iedereen weggelegd. Wij danken alle ouders die hebben geholpen met wat dan ook hartelijk voor hun hulp, begunstigers voor hun geleverde diensten en de groepsleiders voor hun ontzettende enthousiasme gedurende deze dagen. Chapeau! Wij zijn ontzettend trots dat het E en F kamp al jaren en nog steeds een begrip is bij VV Zundert en hopen iedereen die nog deel mag nemen volgend jaar weer te zien. Voor wie er (nog) niet of niet geheel bij was, ook graag tot volgend jaar. Geniet van de rust in de zomerstop, blijf voetballen waar het kan en tot op de Wildert bij aanvang van het volgende seizoen.

Alle foto's zien kijk op https://www.vvzundert.nl/albums/alles