Geen cash in de kantine

donderdag 8 september 2022, 13:00

Helaas zijn wij vorige week wederom geconfronteerd met een inbraak in onze geliefde kantine. Naast de schade die dit heeft opgeleverd betekent dit tevens dat we momenteel geen mogelijkheid hebben tot het veilig opbergen van contant geld. Voor de veiligheid van onze vrijwilligers hebben we dan ook besloten om in ieder geval voorlopig geen contant geld meer te accepteren in onze kantine. Er kan dus enkel betaald worden met PIN, contactloos of de Splitt app. 

 Dit zal voor iedereen even wennen zijn, maar wij denken dat we na een korte gewenningsperiode toch iedereen gemakkelijk en snel van een hapje en drankje kunnen voorzien. Om onze jongste jeugd die niet zelf over digitale betalingsmiddelen beschikt tegemoet te komen zullen we munten verkopen. Deze kunnen door de ouders gekocht worden om mee te geven aan de kinderen. Er komen twee varianten van deze munten. Een rode munt voor frisdrank en een zwarte voor snoep/eten, deze zullen ook een verschillende waarde hebben dus let goed op welke je mee geeft of neemt. De munten zullen na bloemencorso in de kantine te koop zijn. Tot die tijd zullen we ons helaas moeten behelpen met de eerder genoemde betaalmiddelen, PIN, contactloos of de Splitt app. 

 Hopende op jullie begrip en medewerking, 

 Kantinecommissie en bestuur vv Zundert