Gezellig Sandraudiga toernooi

zondag 13 augustus 2023, 19:30

Sandraudiga toernooi Op vrijdag werden de poulewedstrijden voor de eerste elftallen afgewerkt. Ieder team kwam tweemaal 45 minuten in actie. Na alle wedstrijden kon de balans worden opgemaakt. In poule A won Zundert voor Schijf en Wernhout. In poule B won Moerse Boys op doelsaldo van Achtmaal. VVR was de hekkensluiter.Dus op zondag speelden VVR en Wernhout voor de vijfde stek. Wernhout won met 2-1. Het brons ging naar Schijf dat met 1-0 te sterk was voor Achtmaal. In de finale kroonde Moerse Boys zich tot winnaar van deze editie van het Sandraudiga. Het versloeg in de finale Zundert met 2-0 en prolongeerde hiermee de titel.Op zaterdag kwamen de dames en overige senioren teams in actie. Ook dit was een spektakel. Bij de dames was de eindstand: 1. Moerse Boys met 10 punten, gevolgd door Achtmaal (8), Zundert (6), Schijf (4) en Wernhout (0).Tenslotte bij de overige senioren ging de overwinning naar VVR ZA2 (14 punten, doelsaldo +7), voor Schijf (14 punten, doelsaldo +3). Verder op de ranglijst zagen we Wernhout (10). Achtmaal (8), VVR4 (6), VVR ZA3 (4) en Zundert (1).Naast het sportieve plezier was het ook naast het veld een gezellige editie van het Sandraudiga toernooi. Bedankt aan alle deelnemende teams voor de sfeer. Voor foto’s check onze Facebook pagina en onze website. Onze onvolprezen en onderscheidende fotografen hebben weer mooie beelden vastgelegd van de wedstrijden

.https://www.vvzundert.nl/album/-sandraudiga-toernooi

https://www.vvzundert.nl/album/sandraudiga-toernooi-zaterdag