Golf toernooi en clinic 2019

vrijdag 7 juni 2019, 7:00

Sponsor golftoernooi en clinic

Al weer voor de zesde keer organiseerde de sponsorcommissie in samenwerking met Golfpark De Turfvaert een golfmiddag voor de trouwe sponsors. V.V. Zundert is blij met zo’n trouwe, betrokken en loyale groep sponsoren.

Tegenstanders kijken vaak jaloers na alle sponsoruitingen bij zo’n relatief kleine vereniging. Maar zijn ook verrast door de betrokkenheid van deze sponsors.

Deze keer liepen 21 deelnemers een rondje van 9 holes, terwijl 3 anderen deelnamen aan een clinic om de techniek van het golfen te verbeteren. De deelnemers genoten van het lekkere weer en gingen met veel plezier de baan op.

De flight met Elly van Hassel, Mieke Hoppenbrouwers, Adri Zagers en Rudolf van Hassel kwam als winnaar uit de bus. De clinic werd net als vorig jaar gewonnen door Eric Hereijgers.

Maar vooral de leuke onderlinge sfeer maakte dat ook de zesde versie een succes was.