Jeugdteam in de spotlight
vrijdag 13 maart 2026, 19:00
Jeugdteam in de Spotlight: JO7
Deze keer zetten we een bijzonder team in de spotlight: de JO7!
Dit jonge, enthousiaste team bestaat uit zeven spelers die niet alleen ontzettend gemotiveerd zijn, maar vooral ook heel veel plezier met elkaar hebben op het veld. En dat plezier zie je terug in hun spel.
Vanaf het eerste moment dat ze samen het veld op gingen, was duidelijk dat dit team graag wil voetballen én graag wil winnen.
Tijdens de eerste voetbalfase hebben ze dat meteen laten zien: bijna alle wedstrijden werden gewonnen. Een geweldige prestatie voor zo’n jong team!
Door deze sterke start spelen ze inmiddels een klasse hoger. Daar krijgen ze meer uitdaging, maar ook daar laten ze zien wat ze in huis hebben. De JO7 blijft met volle inzet en enthousiasme spelen. Hun grootste kracht? Zonder twijfel hun enorme gedrevenheid. Ze gaan er elke wedstrijd weer vol voor.
Wat dit team extra leuk maakt om naar te kijken, is hoe goed de spelers elkaar aanvullen. Iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en samen vormen ze een hecht team op het veld.
Noah
Verdedigt sterk en scoort ook graag doelpunten. Met zijn traptechniek is deze linkspoot bijna niet te stoppen!
Nectari
De duizendpoot van het team. Hij gaat altijd voor de winst en weet als geen ander van afstand te scoren. Ook verrast hij de tegenstander met zijn skills en kan hij uitstekend verdedigen.
Gijs
Een stille schaduwspits die ballen afpakt en geweldige passes geeft. Je ziet hem elke wedstrijd beter worden.
Owen
Verdedigt graag en schakelt de tegenstander uit voordat ze de bal kunnen trappen. Als hij eenmaal gaat, is hij niet meer te stoppen.
Luca
Onze kleine, grote man op het veld. Hij scoort en verdedigt zoals een echte superster dat doet.
Low
Onze goaltjesdief. Hij weet als geen ander langs de tegenstander te komen om een doelpunt te maken. Hij is zo fanatiek dat verliezen voor hem geen optie is.
Lev
Verdedigen of aanvallen hij kan het allemaal. Als hij voor de bal gaat kan je maar beter aan de kant gaan want deze man is niet te stoppen!
Samen voetballen vinden ze het leukst en hebben ze het meest plezier!
Samen vormen deze zeven spelers een hechte ploeg die elkaar helpt en samen blijft groeien. Met hun inzet, plezier en teamgevoel belooft het nog een mooie tijd te worden voor de JO7.
Wij kijken nu al uit naar hun volgende wedstrijden!


.jpg)

