Jeugdteam in de spotlight

vrijdag 20 maart 2026, 18:00

JO11-2 “Team in Progress!”

Het seizoen begon niet makkelijk voor JO11-2. Net na de start hadden we al te maken met afvallers, waardoor de bezetting als snel erg krap werd. Een aantal wedstrijden zijn we dan ook zonder reservespelers aan moeten treden. We hebben toen het motto “alles wat we hebben moeten we geven” in leve geroepen. En deze beleving was vervolgens terug te zien in het veld! Helaas bleken we dan in de slotfase conditioneel net iets tekort te komen. Maar je moet in deze omstandigheden maar wel even je rug recht houden! En dat hebben we puik gedaan met zijn allen!

We zijn dit seizoen mentaal weer sterker geworden. We weten ondertussen wat incasseren is, maar geven nooit op. Als begeleiders horen we weinig gemopper, eerder positieve coaching naar elkaar. Hier zijn wij erg trots op! Want in sport heb je natuurlijk niet alleen talent nodig, het is uiteindelijk de juiste mentaliteit die je echt verder gaat brengen!

We zijn erg gelukkig met de hulp van JO11-1 en de JO10. Zonder hen zou het onmogelijk zijn om het seizoen uit te kunnen voetballen. Zo wennen we aan elkaar voor aankomende seizoenen en leren we van elkaar.

Eenieder van ons heeft zichzelf ontwikkelt op zijn eigen manier. De een is mentaal beter geworden, de ander heeft zijn voetbalinzicht ontwikkeld en nog een ander is wel een absolute teamspeler geworden. Maar speciale complimenten voor Kai en Mees, vorig seizoen overgekomen vanuit JO-9, die toch gewoon aansluiting hebben gevonden in de JO11! Dat alles is “Team in Progress!”

De laatste wedstrijden spelen we goed. Aan inzet nooit gebrek, want we werken hard voor elkaar. Weten elkaar steeds beter te vinden. “even de moeite nemen voor het om je heen kijken wanneer je de bal hebt.” Maar we weten onszelf niet altijd te belonen. Afwerken op doel blijft een aandachtspunt. Maar hiermee zijn we dan ook op de trainingen aan de slag. Want “cadeautjes zijn er uiteindelijk wel om uit te pakken.” Hopelijk kunnen we onszelf nog verwennen de laatste periode van het seizoen!

En of we nou winnen of verliezen?......Die feestmuziek gaat na afloop toch wel aan in de kleedkamer!