Jeugdteam in de spotlights

vrijdag 26 november 2021, 8:00

Deze week in de rubriek “jeugdteam in de spotlights” aandacht voor de JO12. Ook dit elftal heeft u eerder voorbij zien komen. De JO12-1 werd namelijk kampioen van de eerste fase. De jongens en meisjes hebben veel plezier samen, hierbij een inkijkje in het leuke team.

Het internationale sterrenteam van VVZundert. Het team bestaat uit: Stef, Robert, Teun, Damion, Imran, Ibrahim, Alec, Vigo, Iris, Isa, Gui en Thijmen.

De jongens en meisjes zijn in de 1e periode ongeslagen kampioen geworden.

Dit door goed samenspel en volgens de kenners erg attractief voetbal.

De meiden staan hun mannetje, de verdediging staat als een huis, er is veel creativiteit op het middenveld, een goed scorend vermogen en natuurlijk een uitstekende keeper.

Ook worden ze weleens ingeleend door andere teams, ook zij weten hun kwaliteiten zeer te waarderen.

We zien veel vooruitgang in het team, dit komt zeker door de goede trainingen van  Najib en Stefan en natuurlijk ook door de trouwe supporters. Ook in de nieuwe klasse (2e) laten ze goede resultaten zien en zijn we benieuwd hoever ze gaan komen.

Kortom een team met veel kwaliteit en plezier!!!