Jeugdteam in de spotlights

vrijdag 23 december 2022, 9:00

Deze week in de rubriek “Jeugdteam in the spotlight” aandacht voor de JO13-1 van v.v. Zundert. Na deze bijdrage neemt ook deze rubriek een break. Na de winterstop stellen andere teams zich weer op een eigen wijze voor.

v.v. Zundert JO13-1

Het jeugdteam JO13-01 van V.V. Zundert is een gezellige en bonte verzameling kids. Kids met allerlei verschillende achtergronden, jongens en meisjes, komen samen in ons team. Sommigen zijn geboren en getogen in Zundert terwijl anderen het dorp nog niet zo lang kennen. En tijdens het WK voetbal werd er net zo hard voor bijvoorbeeld Polen en Marokko, als voor Nederland gejuicht. Dat maakt het extra tof om te zien dat ze, zodra ze op het veld staan, écht een team vormen. Samen strijden voor de overwinning. Ieder weekend weer. Tijdens de winterstop gaan we genieten van een welverdiende vakantie, hoewel we aan het einde van het jaar nog even gaan knallen tijdens het V.V. Zundert zaalvoetbal toernooi. Dan kunnen we er de tweede helft van de competitie weer vol tegenaan!