Jeugdteam in de spotlights

vrijdag 17 maart 2023, 8:00

Deze week in de rubriek “ Jeugdteam in de spotlights” aandacht voor v.v. Zundert JO11-1. Een team dat regelmatig ook individueel in de belangstelling staat. Want dit is de leeftijdscategorie waaruit de spelers van de week gekozen worden. Kortom een weerzien met een aantal “oude bekenden”.

v.v. Zundert JO11-1

Schrijf een leuk stukje over het team. Nou je zou er bijna een boek over kunnen schrijven. Ik ben al paar jaar leider van deze gasten, en kan zeggen het is echt een leuk team om leider van te zijn.  Stuk voor stuk hele verschillende voetballers met ieder zijn eigen kwaliteiten. De ene beter dan de ander, maar toch met zijn alle spelen ze met het jaar/ seizoen beter. Ook dit seizoen, ze winnen bijna alle wedstrijden dus dat maakt het wel leuker om iedere zaterdag het veld op te gaan.  Periodekampioen lukt iedere keer net niet, maar we blijven positief dat het echt zeker een keer gaat lukken met dit mooie team.