Leid(st)er en/of train(st)er gezocht voor v.v. Zundert VR1 ofwel de Dames

woensdag 26 juli 2023, 7:30

Leid(st)er en/of train(st)er gezocht voor v.v. Zundert VR1 ofwel de Dames

Één van de gezelligste teams van v.v. Zundert zoekt een trainer/coach. We zijn nog op zoek naar versterking voor de begeleiding van Vrouwen 1. Dus iemand die op zondag op stap wil met de dames van v.v. Zundert.

De dames starten de wedstrijden op zondag meestal tussen 10.00 en 12.00 uur. Er staat een leuke, enthousiaste en gemotiveerde groep speelsters. We zoeken dus nog iemand die de begeleiding en coaching op zondag voor zijn of haar rekening wil nemen. Mocht er ook interesse zijn om de trainingen op donderdag te verzorgen, dan is dit zeker een optie.

Ook in een roulerend duo-schap met andere begeleiders zijn er mogelijkheden. Kortom alle hulp is welkom en alle constructies zijn bespreekbaar. En we garanderen heel veel plezier!

Heb je interesse, neem dan contact op met coördinator Esther Godrie damesvoetbal@vvzundert.nl

Voor het volledige vacature-overzicht raadpleeg de vacaturebank op de website: 

Vacatures