Met de bus naar Philippine

dinsdag 26 november 2019, 7:00

Met de bus naar Philippine

Met de bus naar Philippine – Zundert

Het staat wellicht bij velen nog op de bucketlist. Een bezoek brengen aan Philippine. Aanstaande zondag is de ideale gelegenheid dit te combineren met het kijken van een wedstrijd van Zundert 1. Onze mannen doen het goed en kunnen ook in Zeeuws Vlaanderen de ondersteuning van de Roodzwarte supporters goed gebruiken.

Aanstaande zondag 1 december speelt Zundert 1 de uitwedstrijd tegen Philipinne in het gelijknamige dorp. Supporters die onze jongens willen supporteren kunnen met de bus mee naar Philippine. Het vertrek staat gepland om 11:45 uur. De terugreis is rond 17:00 uur.

Kom Zundert aanmoedigen in het verre Zeeuws Vlaanderen!

Aanmelden kan via corne@vvzundert.nl

De reis is voor leden en niet-leden