Nieuwsbrief jeugd online

dinsdag 27 juni 2023, 21:30

Hallo spelers, speelsters, ouders en begeleiders,

Het nieuwe voetbalseizoen staat weer voor de deur. Achter de schermen zijn de coördinatoren druk bezig geweest met de nieuwe teamindeling.

Vol trots presenteren wij jullie de indeling voor het nieuwe seizoen 2023-2024.

Het blijft altijd weer een flinke klus, maar de coördinatoren hebben in goed overleg met train(st)ers en andere betrokkenen hun best weer gedaan om tot een zo goed mogelijke teamindeling te komen. Ik vraag iedereen, net als alle andere jaren, geef de train(st)ers en leid(st)ers de kans om er een team van te maken. Wij hebben hier alle vertrouwen in.

Belangrijke data:

De trainingen voor het nieuwe seizoen starten op: zaterdag 19 augustus 2023. Meer informatie over deze dag zal via de leiders worden verstrekt. Op deze eerste trainings-dag zullen ook spelerstassen en andere materialen worden uitgereikt.

Ouderavond:woensdag 20 september 2023 aanvang 18.45 uur.

Voor nu wens ik iedereen een hele fijne vakantie geniet ervan en we zien jullie graag weer in augustus op het sportpark.

Met Sportieve Groet,

Jeugdcommissie VV Zundert

Bianca van de Wouw - voorzitter JC

.

Nieuwsbrief