Ook Zundert wint van Feyenoord

woensdag 9 oktober 2019, 20:00

Ook Zundert verslaat Feyenoord!

Mannen van Walking voetbal debuteren verdienstelijk.

Woensdag heeft het walking football team van VV Zundert zijn eerste toernooi gespeeld bij DVO in Roosendaal.  Zundert trof het niet bij de loting want het belande in de zogenaamde poule des doods met alleen maar topploegen. Meer dan een 4e plaats zat er dan ook niet in. Hoe zwaar de poule was bleek wel in de vervolgronde. Die poule tegen de nummers 4 uit de anders poules werd glansrijk gewonnen met onder meer een klinkende overwinning op Feyenoord.  Zundert sloot het toernooi af met een verdienstelijke 10e plaats. Zeker gezien dat Zundert debutant was.

Zoals gebruikelijk werd de 3e helft met ruime voorsprong winnend afgesloten.

Nog fris op de foto voor aanvang van het toernooi!