Overlijden Frans Dils

woensdag 15 december 2021, 16:39

Frans Dils overleden

Het zijn slechte tijden voor de roodzwarte familie.

Afgelopen maandag is Frans Dils overleden. Frans was getalenteerd en op 16 jarige leeftijd al  een vaste waarde in  Zundert 1 waar hij een groot aantal jaren onafgebroken voor speelde. Frans was een echte no-nonsens speler die zich tijdens de wedstrijden voor de volle 100% gaf. Later  speelde hij nog bij het zaterdagelftal en de veteranen tot het fysiek echt  niet meer ging.

Naast zijn tijd als speler was hij ook gedurende vele jaren actief als jeugdleider. De laatste jaren was Frans nog steeds lid en vooral aanwezig tijdens de kaartavonden op donderdag.

Frans is 64 jaar oud geworden. De uitvaartdienst is in besloten kring.

Wij wensen de familie en vrienden van Frans veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies.