Rabobank Clubsupport

maandag 5 september 2022, 9:00

v.v. Zundert en Rabobank zij-aan-zij. Stemmen!

Het is alweer zover. We kunnen door middel van stemmen van Rabobank leden weer een sponsorbedrag oplopend tot €2.500 binnen halen voor v.v. Zundert. Sinds enkele jaren geeft de Rabobank geen sponsorgeld meer, maar moet er voor gestemd worden. Voorheen waren er 5 stemmen per Rabobank lid te verdelen, dit jaar maar 3. Dus extra belangrijk dat er op v.v. Zundert gestemd wordt. Het procentueel aantal stemmen, bepaalt namelijk onze sponsorbijdrage.

We hoeven, denken we, niet aan te geven hoe belangrijk deze bijdrage is. Dus geef je stemmen aan v.v. Zundert en vraag zoveel mogelijk andere familieleden, vrienden en bekenden dit ook te doen. Dit kan voor Raboleden via onderstaande link. Stemmen kan vanaf vandaag tot 27 september, maar waarom wachten? Stem vandaag al!

https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport

Heb je wel een rekening bij de Rabo, maar ben je nog geen lid van deze bank, wordt dat dan snel. Dit kan eenvoudig via dezelfde website van de Rabobank.

Met sportieve groeten v.v. Zundert