Rob Jacobs Schilderwerken steekt dames in nieuwe trainingspakken

woensdag 1 februari 2023, 17:00

Rob Jacobs Schilderwerken steekt dames in nieuwe trainingspakken.

Afgelopen zondag waren de immer vrolijke dames van v.v. Zundert nog een tandje blijer dan normaal. Dat kwam omdat ze nieuwe kleding kregen. Trainingskleding deze keer. Rob Jacobs Schilderwerken straalt vanaf nu van de schouders van de dames.

Rob is de partner van Marion van Hassel (medeleidster bij de dames) en is na een carrière in de grafische industrie op ongeveer 40-jarige leeftijd geswitcht naar het schildersvak. De eerste jaren in loondienst en nu al zo’n 15 jaar voornamelijk actief bij particulieren. Rob is een rustige betrouwbare en bekwame vakman die je gerust je sleutels kunt geven zodat het er bij thuiskomst allemaal weer keurig uitziet. Gedreven door het sociale karakter van Marion en omdat de dames toe waren aan nieuwe trainingspakken heeft hij deze mooie sponsoring gedaan.

Namens v.v. Zundert en de dames in het bijzonder een groot dankjewel aan Rob voor deze mooie trainingspakken!

Over Rob Jacobs Schilderwerken:

Bent u op zoek naar:

Binnenschilderwerk, wandbekleding, sauswerk, volledig onderhoud buitenschilderwerk, schilderen, glaslatten vervangen en nog veel meer. Voor een vrijblijvende offerte neem contact met ons op

Rob Jacobs Schilderwerken

Harpdreef 7

4876 ZV

Etten-Leur

robjacobsschilderwerken@hotmail.com

+(31) 06 204 709 91