Uitnodiging E&F kamp de deur uit

woensdag 27 november 2019, 20:00

A-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh

A-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh

A-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh

A-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh, a-weema-weh

In the jungle, the mighty jungle

The lion sleeps tonight

In the jungle the quiet jungle

The lion sleeps tonight

Stanneke neemt dit jaar iedereen mee naar Afrika. De Leeuw gaat slapen en de kinderen?

We gaan er in ieder geval weer een knalkamp van maken. Op 19-20-21 juni 2020! Het 25ste E&F kamp. Al jaren een van de hoogtepunten van het seizoen. De kampstaf is al weer druk in de weer met het bedenken van leuke spellen en activiteiten. Maar buiten het thema verraden we nog niets! Hopelijk is de uitnodigingsbrief met het mailadres waar je, je kunt opgeven goed aangekomen. Mail naar ditzelfde adres om alsnog de brief te ontvangen: efkamp@vvzundert.nl

Ben je op 1 juni 2020 5 jaar, geef je dan snel op! In ieder geval vóór 1 februari 2020.

Uitnodiging en opgave brief 2020