Uitvaart Cees Havermans

donderdag 22 oktober 2020, 17:00

Uitvaart Cees Havermans

De vlag hangt halfstok op sportpark de Wildert.

Dinsdag hebben wij medegedeeld dat Cees Havermans, ex-voorzitter, gewaardeerd en graag gezien erelid van de Roodzwarte familie ons maandag ontvallen is. De reacties hierop zijn massaal en zeer warm, dank hiervoor namens de familie en v.v. Zundert.

Gezien de maatregelen m.b.t. het Coronavirus is er maar een beperkt aantal plaatsen in de aula tijdens de uitvaart. De dienst zal ook via een livestream te volgen zijn. De gegevens staan op de rouwkaart hieronder.

Voor de volledigheid: www.liveuitzendingen.nl De code van deze dienst is: 2EF4B552 (aangepast!)

Voorafgaande zal Cees rond 11.00 uur nog eenmaal door Zundert worden rondgereden. Kom in het roodzwart naar het volgende deel van de Molenstraat, zodat we een  erehaag kunnen maken tussen de T-splitsing Eikenlaan / Molenstraat tot de bocht naar de Wildertsedijk om Cees een laatste groet te geven. Natuurlijk met in achtneming van anderhalve meter afstand.