Uitvaart Rob Haest

maandag 13 december 2021, 11:00

Uitvaart Rob Haest

De vlag hangt halfstok op sportpark de Wildert.

Zondag hebben wij medegedeeld dat Rob Haest, gewaardeerd en graag gezien lid van de Roodzwarte familie ons donderdag ontvallen is. De reacties hierop zijn massaal en zeer warm, dank hiervoor namens de familie en v.v. Zundert.

Gezien de maatregelen m.b.t. het Coronavirus is er maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar in de aula tijdens de uitvaart. De dienst zal daarom ook alleen voor genodigden in besloten kring plaatsvinden.

Voorafgaande willen we donderdag 16 december Rob rond 11.30 uur nog een laatste publiek eerbetoon geven. Er zal een erehaag gevormd worden bij de vijver in Het Laar. Verzamelen vanaf 11.20 bij de vijver in Het laar (aan de kant van, Van Oers).

Kom eventueel in het roodzwart, natuurlijk met in achtneming van anderhalve meter afstand en vertrek ook weer direct nadat de rouwstoet is gepasseerd.