Vacature bestuurslid kantinezaken/ activiteiten.

woensdag 29 juli 2020, 14:00

Vacature bestuurslid kantinezaken/ activiteiten.

Eslie Siemons heeft aangegeven haar taken als bestuurslid kantinezaken/ activiteiten neer te willen leggen. Zij maakt de periode tot de jaarvergadering in oktober af en doet dan een stapje terug. Gelukkig blijft Eslie wel haar talloze andere taken uitvoeren. Zowel bij de Roodzwarte Harten, de activiteitencommissie senioren als bij de festiviteiten in en om de kantine gaat zij met veel plezier verder. Dit zijn ook de taken waar zij energie van krijgt en waar haar kwaliteiten liggen. De bestuurlijke taken pasten achteraf toch minder goed dan ze vooraf had ingeschat. Jammer, want de invulling was prima.

Wij willen Eslie bedanken voor haar tijd, inbreng en enthousiasme in de bestuursvergaderingen en veel plezier wensen met de belangrijke taken die ze blijft doen. Hiermee komt voor komend seizoen een extra vacature in het bestuur. Naast iemand voor de portefeuille sponsorzaken, komt er nu dus ook een vacature kantinezaken en activiteiten. Heb je interesse of ken je iemand die geknipt is voor deze functie, maak deze interesse kenbaar bij één van de bestuursleden. Zij geven u graag meer informatie.