Verkoop Roodzwarte harten start weer

vrijdag 4 oktober 2019, 15:30

Verkoop Roodzwarte harten start weer!

Sluit je aan bij de Roodzwarte harten familie en vul dit weekend 1 of meerdere donateurskaarten in.

Vorig jaar hebben we geprobeerd om meer terug te doen voor onze Roodzwarte harten. Een lekker letter met Sint, een kaartje met Oud & Nieuw, bussen naar uitwedstrijden, een lekker drankje en hapje bij het inschrijven en natuurlijk de leuke, informatieve avond met gastspreker Richard Martens. Dit jaar gaan we proberen weer een paar (andere) activiteiten speciaal voor de Roodzwarte harten te organiseren. Wat dat houden, mede omdat we het nog niet precies weten, geheim!

Maar komend weekend staan we zaterdag en zondag weer op het sportpark met de Roodzwarte harten donateurskaarten. Denk alvast na met welke namen of tekst je op het Roodzwarte harten bord wil pronken dit seizoen. En heb je ideeën voor een leuke geste of activiteit die we kunnen regelen of organiseren, fluister het ons ook in. En heb je zin om zaken mee te organiseren voor de Roodzwarte familie, meld je aan. Tot dit weekend op sportpark de Wildert!