Voetgolf bij v.v. Zundert

donderdag 30 juli 2020, 16:00

Hole in one op sportpark de Wildert!

Voetgolf, een leuke activiteit om het balgevoel te testen en gezellig bij te kletsen.

Op maandag 17 augustus tussen 11:00 en 12:30 wordt er een voetgolf parcours uitgezet bij V.V. Zundert in samenwerking met de buurtsportcoaches van de Gemeente Zundert! Voetgolf is een combinatie van voetbal en golf. Het is de bedoeling om de bal in zo min mogelijk schoten in de hole te krijgen. De persoon die het minst aantal schoten nodig heeft om de voetbal in de verschillende uitgezette holes te krijgen, is de winnaar! Lijkt het u leuk om hieraan mee te doen en bent u 55+? Geef u dan vooral op door een mail te sturen naar m.bentvelzen@ssnb.nl. Er kunnen een beperkt aantal deelnemers meedoen aan de activiteit. Wees er dus snel bij, want vol=vol! De deelname is gratis en pas definitief bij een bevestigingsmail.