Voorronden Peter van Erk penaltybokaal

maandag 31 mei 2021, 17:30

Voorronden Peter van Erk Penalty bokaal.

Niets is normaal, behalve de penaltybokaal. Tradities moeten in ere gehouden worden, zo ook de Peter van Erk penalty bokaal. Omdat vanwege de Corona maatregelen er spreiding van teams op het sportpark moet zijn en ook toeschouwers niet welkom zijn, is gekozen voor een splitsing van de voorronden en de finale.

Zaterdag 29 mei werden in drie sessies de voorronden afgewerkt. Alle spelers mochten 10 penalty’s nemen op 5 roulerende keepers. Zo kwam er bij ieder elftal een winnaar uit de bus. Volgend seizoen gaan deze dames en heren de finale afwerken. Alvast gefeliciteerd!

Mini pupillen Finn

JO7 Tijn

JO8 Joah

JO9 Chelsey

JO10-1 Jordy

JO10-2 Raff

JO11 Robert

JO13-1 Teun

JO13-2 Raff

MO13 Eva

JO15-1 Tim

JO15-2 Misu

MO15 Sarah

JO17-1 Tijs

JO17-2 Jari

MO17 Marit

JO19 Tim

En natuurlijk een welgemeend dankjewel voor de keepers die belangeloos als schietschijf dienst wilden doen deze dag.

Foto's check: 

Fotoalbum Peter van Erk Penalty bokaal