Vriendjes- en vriendinnetjestoernooi

donderdag 7 mei 2020, 19:00

9 mei: Alle basisschool jeugd welkom bij v.v. Zundert

We hebben er nu bijna 2 weken met trainingen op zitten. Alle teams zijn nu meerdere keren actief geweest. Dit is erg goed verlopen. Afgelopen week hebben ook een aantal kinderen die nog geen lid zijn meegetraind. Op de foto’s een impressie van de leuke, zonnige trainingen.

Zij vonden het erg leuk. We hebben zelfs al nieuwe talenten ontdekt. Komende zaterdag 9 mei organiseren we een Vriendjes- en vriendinnetjestoernooi. Zie ook de berichten van zondag 3 mei op Facebook en onze website. En in de Bode van deze week.

Dit is voor alle kinderen van de basisscholen uit Zundert. De kinderen die deze week meegetraind hebben, doen al mee. Jij ook? Geef je dan op via ludwig@vvzundert.nl

Je krijgt dan snel de informatie die je nodig hebt om je zoon of dochter veilig en verantwoord te kunnen laten sporten.

Voor kinderen in de leeftijd tot en met 8 jaar is dit van 10.30 uur tot 12.00 uur. Voor kinderen van 9 jaar tot en met 12 jaar is dit van 10.00 uur tot en met 12.00 uur.

Meer informatie over de regels tijdens deze Corona-periode zijn terug te lezen op: https://www.vvzundert.nl/nieuws/bericht/we-mogen-weer-een-beetje