Walking voetbal wint toernooi

zondag 14 mei 2023, 8:00

Still going strong – V.V. Zundert walking Voetbal wint sterk bezet toernooi in Zeeland

Oud en goud, oud en niet versleten. En zo kunnen we nog wel even doorgaan. Maar leeftijd is maar een getal. De mannen van het Walking Voetbal gedragen zich nog steeds als jonge goden. En ze voetballen ook nog steeds zo. Met resultaat. Wat afgelopen vrijdag won het ongeslagen een Walking Voetbal toernooi in Burgh Haamstede. Ja, de heren moeten ver reizen om serieuze tegenstanders te vinden.

In een mooi ritme werd er om de beurt gewonnen en gelijkgespeeld. Winst op MZC, DVO,60 en Westhoek. Remises tegen Kloetinge en Spui betekende niet minder dan de eerste plaats.

Het was een gezellig en sportief evenement, waarbij de trainingsarbeid duidelijk zichtbaar was. Nieuwsgierig geworden? De heren trainen iedere woensdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur op sportpark de Wildert. Kom gerust eens een kijkje nemen of meetrainen. Het is echt goud!