Week van de scheidsrechter

woensdag 4 oktober 2023, 21:30

Week van de scheidsrechters

Van zaterdag 30 september tot en met 8 oktober is het de week van de scheidsrechter. Twee weekenden lang aandacht voor een ondergewaardeerde groep. Waar het aantal voetballers nog steeds groeit, daalt het aantal scheidsrechters.

Want, zonder scheidsrechters geen voetbal. En zo is het. Natuurlijk mopperen we wel eens op ze, maar uiteindelijk zijn ze superbelangrijk, zeg maar onmisbaar. Laten we altijd respect hebben voor de mannen en vrouwen in het zwart. En komend weekend even extra bij ze stilstaan.

Voor de scheidsrechters regelen we nog iets lekkers voor bij de koffie of thee. En aanstaande zaterdag is er een vlagcursus voor ouders. Informeer bij de leiders van het team.

Namens v.v. Zundert een welgemeend: “dank je wel aan alle scheidsrechters en die van v.v. Zundert in het bijzonder!”

Wij zijn ARAG-FAIRPLAY gecertificeerd en hebben onze scheidsrechterszaken goed voor elkaar. Toch hebben ook wij er nog steeds te kort. Dus wil je iets doen voor de club en tegelijk aan je conditie werken, neem contact op met Stefan Lammerse 06-43478444.