Week van de scheidsrechters

zaterdag 3 oktober 2020, 8:00

Week van de scheidsrechter

Van 3 tot 11 oktober is het de week van de scheidsrechter. Ik hoor u denken, dat is een lange week. Dat klopt, maar ook tijdens de week van de scheidsrechter, bepalen zij wanneer het eindsignaal klinkt. Dit is dus een echt week met verlenging, blessuretijd en strafschoppen. Precies zoals het hoort.

Zonder scheidsrechters geen voetbal. En zo is het. Natuurlijk mopperen we wel eens op ze, mar uiteindelijk zijn je superbelangrijk, zeg maar onmisbaar. Laten we altijd respect hebben voor de mannen en vrouwen in het zwart. En komend weekend even extra bij ze stilstaan.

Voor de scheidsrechters regelen we nog iets lekkers voor bij de koffie of thee. Dit houden zij tegoed voor een moment dat de kantine weer op kan.

Namens v.v. Zundert een welgemeend: “dank je wel aan alle scheidsrechters en die van v.v. Zundert in het bijzonder!””

Wij zijn ARAG-FAIRPLAY gecertificeerd en hebben onze scheidsrechterszaken goed voor elkaar. Toch hebben ook wij er nog steeds te kort. Dus wil je iets doen voor de club en tegelijk aan je conditie werken, neem contact op met Stefan Lammerse 06-43478444 of Frank Boomaerts 06-53996002.