Zundert 5 kampioen!

maandag 23 mei 2022, 22:00

v.v. Zundert 5 kampioen.

Zundert 5 is als goede wijn, het wordt met het jaar beter. Het was een bijzonder seizoen, waarin het uiteindelijk terecht kampioen werd. Na een aarzelend begin van het seizoen met een onnodige nederlaag tegen Sprundel, werd het al snel duidelijk dat het tussen Hoeven, Unitas'30 en Zundert zou gaan.

De overwinningen bleven opgestapeld worden, toch werd het onverwachts spannend. Een midweeks verlies tegen Unitas'30 en daarna DSE dat zich terugtrok uit de competitie, wat verschuivingen op de stand tot gevolg had. Op de voorlaatste dag was een gelijkspel voldoende om het lot in eigen hand te houden.

Dit werd dan ook gedaan met een 4-0 op VVR. Daarna konden de mannen van de leiders Rene en Eric de handen in de lucht gooien. Sterker nog de voetjes gingen van de vloer en het werd nog lang en luid gevierd. Allemaal van harte gefeliciteerd met dit mooie kampioenschap.

Op de foto overhandigd voorzitter Sacha Gommers de schaal aan aanvoerder André van Gurp.