Zundert fietst zich fit

donderdag 9 maart 2023, 22:30

V.V. Zundert fietst zich fit.

Zundert 3 ging voor een alternatieve training in de sporthal in Wernhout, Zundert 1 en 2 klommen op de spinning-fiets voor een leuke, maar pittige sessie bij Better Bodies.

Voetballers hebben nog al eens de neiging om een stukje af te snijden met lopen of zich even te verstoppen tijdens een training. Vandaag was er geen ontkomen aan. Geen tijd voor een rouwmomentje, maar non-stop volle bak aan de slag.

Tijdens een spinningsessie trapten de mannen van Zundert 1 en 2 zich in het zweet. Hiermee werd een verregende trainingsavond, toch nog goed benut. Zundert 1 lijkt klaar voor de uitwedstrijd tegen Hontenisse en Zundert 2 voor een treffen tegen Were Di 2 in Tilburg.

Bedankt Better Bodies voor de gastvrije ontvangst en de leuke alternatieve training.